Gminne Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą Samborowo 24 listopad 2022 r.


Są chwile w życiu każdego człowieka, kiedy nagła i niespodziewana sytuacja powoduje konieczność wyboru. Ja w ważnym dniu , dla naszego koła, musiałam się poddać zabiegowi medycznemu, który miał ogromny wpływ na moje zdrowie. Pragnę podziękować wszystkim członkom koła gminnego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Ostródzie z siedzibą w Samborowie, że wykonali ogrom pracy związany z organizacją, przygotowaniem i przeprowadzeniem tej uroczystości. Jestem z Was dumna i głęboko wierzę, że masze wspólne lata pracy i poświęcenia w rozwiązywaniu spraw chorych na cukrzycę , przyniosą wymierne efekty w poprawie codziennego życia chorych , na tą chorobę. Wiem , że każdy z naszych członków jest sumienny, oddany i gotów do każdych poświęceń dla potrzeby realizacji celów statutowych naszego stowarzyszenia. za to jestem Wam wdzięczna , jako jego Prezes. Mogę na Was liczyć w każdej sytuacji. Jesteśmy jedną rodziną, która rozumie to, co robimy dla nas samych i innych ludzi.Mimo, mojej nieobecności przeprowadziliście wspaniałą imprezę, która pokazała wartość naszego koła.Serdecznie dziękuję.Prezes Zarządu Elżbieta Miecznik.