Dzień Kobiet 8 marca 2021 r.


Kobietę stworzył Pan Bóg, aby razem z mężczyzną, czyniła ziemię sobie poddaną.Jest towarzyszką życia mężczyzny, podporą jego domu. Rodzi dzieci,pomaga w ich wychowaniu, ciężko pracuje przy codziennych czynnościach związanych z gotowaniem posiłków, praniem , sprzątaniem, pomaga mężczyźnie w innych pracach gospodarskich, pracuje w fabryce, na polu itp. Nasuwa się nieraz pytanie, jak Ona to robi?skąd u Niej tyle siły, poświęcenia i samozaparcia? Jak Ona daje radę to wszystko pogodzić?
Kochane Kobiety !!! Jesteście wspaniałe !!! Za wszystko , co robicie dla dobra naszych rodzin, dla naszych wspólnych dzieci, dla stworzenia poczucia bezpieczeństwa, za okazywane wyrozumienie i miłość, my Wasi mężowie składamy Wam wyrazy szacunku i podziękowania. Bez Was ten świat byłby nudny i pusty. KOCHAMY WAS !!!!!!!!!
Wszystkim członkiniom koła gminnego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Ostródzie z siedzibą w Samborowie oraz mieszkankom Samborowa i wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia w Dniu Święta Kobiet składają mężczyźni z PSD Samborowo.