VIII gminne obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą – Samborowo 22 listopada 2013 r.


Członkowie i zarząd koła gminnego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Ostródzie z siedzibą w Samborowie zapraszają wszystkich mieszkańców Samborowa i okolicznych miejscowości na VIII gminne obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą , które odbędą się 22 listopada 2013 r. o godz. 17,00 w GOK Samborowo.

Program  obchodów.:

16,00  Msza św. w kościele w Samborowie

17,00 Otwarcie obchodów i przywitanie uczestników

17,10 Występy dzieci i młodzieży z GOK Samborowo

17,40   „Przeszczepianie trzustki i wysp trzystkowych-rozwój transplantologii w              leczeniu cukrzycy” dr n  med. Beata Januszko- Giergielewicz  .

18.10 Wystąpienia zaproszonych gości

18,30 Ocena wyników konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom

19,00 Andrzejkowa  kolacja

Uczestnicząca w prelekcji  specjalista odpowie chętnie na zadawane pytania przez uczestników spotkania dotyczące także innych chorób, np. ciśnienia krwi ,chorób nerek, układu krążenia , układu kostnego i.t.p. Jest to wspaniała okazja do uzyskania wiedzy dotyczącej problemów chorób nękających każdego z nas. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w prelekcji i uroczystości.     W dzisiejszych czasach trudno jest dostać się szybko do specjalisty. Na tym spotkaniu będzie uczestniczył specjalista obdarzony ogromnym zasobem wiedzy medycznej i praktycznej. Wykorzystajmy więc tą okazję. Zapraszam w imieniu członków i zarządu PSD w Samborowie Prezes Zarządu Elżbieta Miecznik