Nowy Rok 2022


Już za progiem nowy rok, który przyniesie nam wiele ciekawych wydarzeń, oby one były szczęśliwymi , dla każdej naszej rodziny. Upływający rok 2021 był trudnym , ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii Covik – 19. Spowodował on ograniczania w kontaktach bezpośrednich naszych członków na comiesięcznych spotkaniach roboczych. Dzięki przewidywalności zarządu koła udało się opracować plan pracy , który był realizowany w najkorzystniejszych momentach obowiązujących ograniczeń sanitarno- epidemiologicznych.Byliśmy na spływie łodziami płaskodennymi po rzece Krutyni, wrażenia niepowtarzalne.Byliśmy na wycieczce turystycznej do Kwidzyna i Gniewu. Udało się z przyspieszeniem terminu przeprowadzić XV gminne Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Braliśmy udział w obchodach Święta Niepodległości. Chcieliśmy być obecni w naszym najbliższym otoczeniu razem ze wszystkimi mieszkańcami , władzami samorządowymi i życzliwymi nam osobami w każdej dziedzinie życia społecznego, związanego z działalnością naszego stowarzyszenia. Wszystkim członkom naszego koła, osobom nam życzliwym, które pomagały w tym roku naszemu stowarzyszeniu w realizacji zadań statutowych serdecznie dziękuję. Jestem przekonana, że w nowym roku 2022 zakładane plany uda nam się zrealizować. W imieniu zarządu koła i swoim własnym składam wszystkim członkom naszego stowarzyszenia, członkom Waszych rodzin i wszystkim mieszkańcom Samborowa najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień 2022 roku. Niech w Naszych rodzinach gości radość, zrozumienie i wzajemny szacunek. Niech uśmiech rozjaśnia nasze strapione twarze w pokonywaniu trudów codziennego życia. Bądźmy pełni wiary w lepsze jutro. Wszystkiego najlepszego.
Prezes zarządu Elżbieta Miecznik