24.09.2021 XVI gminne obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą


W imieniu Zarządu koła gminnego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Ostródzie z siedzibą w Samborowie zapraszam wszystkich członków z rodzinami oraz sympatyków naszego koła na uroczystość XVI gminnych obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, które odbędą się 24 września/piątek/ 2021 r. O godz. 16,00 zapraszam na mszę św. do kościoła w Samborowie. Następnie w Gminnym Centrum Biblioteczno- Kulturalnym odbędzie się bardzo ciekawa prelekcja ” Cukrzyca – a COVID 19″, którą przedstawi mgr Agnieszka Wróblewska z Wojewódzkiej Poradni Diabetologicznej w Olsztynie. Zapoznamy uczestników o działalności naszego koła na przestrzeni 16 lat jego istnienia. Zasłużonym członkom zostaną wręczone medale i odznaczenia .Uroczystości uświetni występ zespołu „5 z +”. Członkowie koła przygotowują poczęstunek z własnoręcznie sporządzonych dań.Uczestników zapraszamy do wspólnej zabawy. Prezes Zarządu Elżbieta Miecznik